Subota, 08. ožujka 2014. 20:23 Napisao/la  SC

Utakmica 21. kola: Samobor - Zamet 25:31

Sportska dvorana Bogumil Toni. Suci: Grbavac i Ravlić.

SAMOBOR: Čorković 8 (2), Hofer, Pasarić 3, Makarun, Štrkalj 2, Šilobot, Pilić, Kozlovec 1, Sabljak, Naglić, Lovrić 5, Batteo 1, Bošnjak 5.

ZAMET: Paurević 2, Plahinek 2, Jerčinović, Gvoić, Tabar, Milošević, Toto, Strukar, Bunić 5, Tus, Bukvić 1, Šegota, Mičijević 9, Stakorić 7 (5), Masnić 1, Gugić 4.

Sedmerci: Samobor 2 (2), Zamet 5 (5). Isključenja: Samobor 6, Zamet 10 minuta.

Rukometašice Zameta upisale su novu pobjedu na gostovanju kod Samobora, utakmici u kojoj domaćin u niti jednom trenutku nisu imale rezultatsku prednost. Mićijević je u prvoj minuti zabila za 0:1 i time je krenuo gostujući put prema pobjedi. Stakorić je u sedmoj minuti donijela vodstvo 2:5, Samoborke su se vratile na 6:6. Zamećanke se ponovo odvajaju na 7:11 i drže prednost, a Mićijević zatvara prvo poluvrijeme za plus pet pogodaka prednosti.

Rukometašice Samobora pokušavale su uhvatiti priključak, najbliže su stigli na dva gola zaostatka (22:24) golom Bošnjak sedam minute prije kraja. Zamećanke su tada napravile novu seriju 4:0 suvereno privevši utakmicu kraju.