PRVA LIGA RUKOMETAŠICA

Zamećanke uvjerljivo slavile u Samoboru

Subota, 08. studenog 2014. 18:42 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola: Samobor - Zamet 17:34 (7:17). Riječke rukometašice upisale su osmu pobjedu u osmoj utakmici

Prva liga rukometašica, 8. kolo

SAMOBOR - ZAMET 17:34

Dvorana OŠ Bogumil Toni: Suci: Feletar i Rendulić.

SAMOBOR: Hofer 1, Sabljak 5, Štrkalj, Vlašić 4 (4), Pilić, Krešić 1, Kozlovec, Makarun 3, Horvatić, Prodanović, Lisjak, Čalušić 3.

ZAMET: Paurević 5, Plahinek 2, Jerčinović 2, Bukvić 2, Miočinović 3, Milošević 6 (1), Toto 2, Strukar, Bunić 2, Šegota 1, Mičijević 3, Rajić 1, Gugić 5.

Sedmerci: Samobor 5 (4), Zamet 1 (1).

Isključenja: Samobor 4, Zamet 10 minuta.

Rukometašice Zameta svladale su Samobor na gostovanju upisavši osmu pobjedu i ujedno su ostale jedina ekipa sa stopostotnim učinkom. Zamećanke nisu imale previše problema protiv Samobora koji je nakon osam utakmica i dalje bez boda postigavši pritom dvostruko veći broj od golova od svojih suparnica.

Zamećanke su sjajno otvorile utakmicu serijom 3:0 uz dva gola Jerčinović i jedan Miloševć. Domaćin je prvi gol zabio u 6. minuti, a treći tek u 18. Riječke rukometašice u međuvremenu su nemilice tresle mrežu tako da su u 22. golom Gugić stigle na veliki plus deset prednosti (4:14).

Kao da uvjerljiv prvo poluvrijeme nije bilo dovoljno, Zamećanke su drugo poluvrijeme otvorile serijom 6:0, domaćinu je trebalo osam minuta u nastavku da postigne prvi gol. Domaće rukometašice zadnjih sedam minuta nisu zabile gol, a Zamećanke su još jednom serijom 3:0 zatvorile utakmicu.