Zamet svladao Dugo Selo za desetu pobjedu

Subota, 14. prosinca 2013. 20:18 Napisao/la  SC

Utakmica 13. kola: Zamet - Dugo Selo 28:25 (16:12)

Prva liga rukometašica

ZAMET - DUGO SELO 55 28:25

Utakmica 13. kola: Zamet - Dugo Selo 55 28:25 (16:12). SC Zamet. Suci: Pleše i POsavac.

ZAMET: Paurević, Plahinek, Jerčinović 6, GVoić, Tabar, Milošević 6 (2), Toto, Strukar (10 obrana), Bunić 4, Tus, Bukvić 3, Šegota, Mićijević 5, Stakorić 1, Gugić 3.

DUGO SELO 55: Horvatić 5 (obrana), Đurak, Mamić 8 (2), Čamber, Grebenar 3, Radovac 5, Galić, Prevendar 4, Kampic, Pavković 2, Peti 3, Šebalj (5 obrana), Remenar, Kranjec.

Sedmerci: Zamet 2 (2), Dugo Selo 2 (2). Isključenja: Zamet 12, 10 minuta.

Rukometašice Zameta nastavile su nizati pobjede u prvenstvu, ovoga puta Riječanke su bile uspješnije od Dugog Sela koje je ove sezone upisalo samo dvije pobjede.

Zamet je kontrolirao rezultat većim dijelom utakmice, gošće su posljednje vodstvo imale u 13. minuti kada je Pavković pogodila za 6:7. Uslijedila je serija domaćina 7:2 (13:9). Na otvaranju drugog poluvremena Josipa Jerčinović je s tri pogotka povećala prednost na 20:14.

Kako je utakmica odmicala gošće su se polako vraćale u igru, Prevendar je u 55. minuti pogodila za 24:26, ali Zamet je golovima Milošević i Mićijević spriječio preokret.