PRVA LIGA RUKOMETAŠICA

Zamećanke protutnjale kroz Čakovec

Subota, 27. rujna 2014. 20:47 Napisao/la  SC

Susret 3. kola: Zrinski - Zamet 15:31 (8:16). Čakovčanke ništa nisu mogle, Ella Bukvić zabila deset golova

Premijer liga rukometašica - 3. kolo

ZRINSKI - ZAMET 15:31 (8:16)

Gradska Dvorana, Čakovec. Gledatelja 150.

Suci: Tomislav Baić i Mladen Šulekić (oba Novska)

ZRINSKI: Krmpotić, P. Posavec 1, Šarić, Makar 5 (2), Ladić, S. Posavec 4 (2), Ivančić, Resman 2, Androić, Car 1, Prevendar 2, Balić, Benčik, Zagorščak

ZAMET: Paurević 2, Petrinović 1, Plahinek 4, Jerčinović 1, Bukvić 10 (1), Miočinović 3, Milošević 3, Toto 2, Strukar, Šegota, Mičojević 4, Rajić, Gugić 1

Sedmerci: Zrinski 6 (4) Zamet 2 (1)

Isključenja: Zrinski 2 minute Zamet 6 minuta

Nikakvih problema Zamećanke nisu imale kod novopečnih prvoligašica u Čakovcu. Svoju je večer do kraja iskoristila Ella Bukvić. Mlada je kružna igračica čak deset puta pogodila protivničku mrežu u susretu koji je i prema najavama bio okarakteriziran kao jednosmjerna ulica. Domaće igračice još su vidno nespremne za prvoligaški ritam, gostovanje jedne od najjačaih momčadi lige ostavilo je tako traga na rezultatu.

Osim početnog izjendačneja (1:1), pitanje pobjednika ni u kojem trenutku nije moglo biti nejasno. Nakon šest minuta igre već je 1:5, a najbliže su domaće igračice došle u 17. minuti (6:8). Od tada do poluvremena Riječanke rade seriju 8:2 i dolaze do dvostrukog vodstva na predahu (8:16). U nastavku primaju gošće tek sedam pogodaka, kanonada se nastavlja i utakmica završava s konačnih šestnaset pogodaka prednosti za riječku ekipu.