Liga za prvaka: Rukometašice Zameta protiv Sesveta doživjele šesti poraz

Subota, 03. svibnja 2014. 20:55 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Sesvete - Zamet 30:25 (17:13)

Prva liga rukometašica, Liga za prvaka

SESVETE - ZAMET 30:25

Utakmica 7. kola: Sesvete - Zamet 30:25 (17:13). Dvorana Sesvete. Suci: Grbavac i Ravlić.

SESVETE: Pijević, Miletić, Jakara 3, Pa. Stopić 3, Blažević 3, Pe. Stopić 4, Grmoja, Šebek 1, Jelovečki, Petrušić 1, Milosavljević, Bešen, Franković 12 (2), Bezjak 3, Benić, Vlasjovic.

ZAMET: Pauervić 1, Plahinek 1, Jerčinović 3, Gvoić, Tabar 1, Milošević 6 (2), Toto 1, Strukar, Bunić 6, Tus, Bukvić 1, Šegota, Mićijević 2,  Stakorić 1, Masnić 2, Gugić.

Sedmerci: Sesvete Ag. 4 (2), Zamet 3 (2). Isključenja: Sesvete Ag. 2, Zamet 8 minuta.

Rukometašice Zameta na gostovanju protiv Sesveta doživjele su šesti poraz u sedmom kolu Lige za prvaka. Bila je to utakmica u kojoj su riječke rukometašice dobro parirale sve do pred kraj prvog poluvremena. Od 11. do 17. minute Riječanke su uglavnom imale minimlanu prednost, u 14. minuti Milošević je pogodila i za plus dva (5:7). Ipak, domaće rukometašice nisu dopuštale da se Zamet odvoji, serijom 3:0 unutar 60 sekundi u 18. minuti stigle su do prednosti 10:8.  Zamet nije posustao, Stakorić je u 22. minuti zabila za 11:12 i tu je sve stalo. Sesvete su u posljednjih osam minuta zabile šest, a Zamet samo jedan gol i domaćin je na poluvrijeme otišao s četiri gola prednosti.

Zamećanke se od toga nisu oporavile, najbliže su stigle pogotkom Masnić u 39. minuti za 17:19. Uslijedila je zatim nova serija domaćina 6:1 i pitanje pobjednika bilo je riješeno.