1. HŽRL: Zamećanke pobijedile Bjelovar i dohvatile vrijedne bodove u borbi za ostanak

Nedjelja, 24. ožujka 2024. 20:06 Napisao/la  SC

Centar Zamet. Gledatelja: 100

Suci: Kereta (Zagreb), Rogić (Petrinja)

ZAMET: Troskot, Debelić 4, Mršić 2, Jukan, Budić, Tabar 4 (1), Pleša 5, Brusić 4 (1), Markov, Pleše 4, Leverić, Grozdanić, Kovačević, Svast, Šutović 2, Vujisić.

BJELOVAR: Turkalj, Turk 3, A. Gavrić 4 (2), Uremović 3, Paštar 2, Smiljanec, Mikolić 2, Krizmanić 2, M. Gavrić 2, Povodac, Gašparović 2, Pletikosić 1, Petrović, Ravenščak 1.

Rukometašice Zameta dohvatile su iznimno vrijedne bodove na domaćem terenu protiv favoriziranog Bjelovara, nakon izjednačenog prvog dijela Riječanke su odlično reagirale u nastavku, stekle lijepu rezultatsku prednost, četiri minute prije kraja dvoboja odvojile se na pet golova prednosti (25:20) i utakmicu mirno privele kraju.

Pobjeda protiv Bjelovarčanki itekako će puno značiti u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa, na pravi je način potvrđena pobjeda ostvarena u prošlom kolu na gostovanju u Sesvetama.