- Još uvijek se sjećamo nesretnog poraza u Sesvetama. Imale smo dobivenu utakmicu, no izgubile smo na našim tehničkim pogreškama. Riječ je o kvalitetnom protivniku kojeg treba respektirati, no ništa više od toga, kaže Brčić
Uprava i vodstvo rukometnog kluba Orijent Presoflex tako je odlučilo otkazati put u Ploče, a utakmica bi se prema prvim informacijama iz kluba trebala odigrati 12. veljače
Zamećani će prolaz u četvrtfinale tražiti 8. veljače na neugodnom gostovanju kod budućeg premijerligaša
Montanari je u klub stigao na preporuku hrvatskog trenera Tončija Druškovića rodom s Korčule, a ugovor je potpisan na samo mjesec dana odnosno do završetka turnira
Organizatorica igre Orijent Presoflexa nezadovoljna minutažom te ukazanim povjerenjem odlučila je promijeniti sredinu te od kluba zatražila „čiste papire“, a karijeru će nastaviti na Zametu
Ekipa trenera Drage Žiljka u Splitu će tražiti prolazak u četvrtfinale kupa gdje će ih dočekati ambiciozni drugoliga, dok se Orijent praktički oprostio od natjecanja s obzirom igra protiv Podravke na gostovanju u Koprivnici. U osmini finala igra se jedna utakmica, a susreti su na rasporedu 29. veljače
-  Znali smo da nam u završnici treba prednost od nekoliko pogodaka da bi utakmicu mirno priveli kraju. U nastavku smo zaigrali obranu 5-1, iznenadili protivnika te umirili njihovu najbolju igračicu Mariju Hrgović, rekao je trener Zamećanki
Sinj - Zamet 20:24.  Najefikasnije u redovima Zameta bile su Čamila Mičijević sa šest, te Dina Brčić i Kristina Plahinek koju su u važnu pobjedu ugradile po pet pogodaka