Zamet – Sesvete Agroproteinka 33:35. Uzroke poraza Zamećanke mogu tražiti u nešto slabijoj igri u fazi obrane, ali i u dvojbenim odlukama sudaca koji nažalost nisu bili regulatori igre već rezultata
Marina Kaštela – Zamet 32:24 (14:13). Marin Sakić golom u 53 .minuti utakmice probudio je iskru nade, no tada je uslijedila nova 6:0 serija domaćna
Orijent Presoflex – Samobor 25:25 (14:14). Josipa Jerčinović u posljednjim sekundama utakmice izborila je sedmerac koji je Ena Konta pretvorila u pogodak za gromoglasno slavlje domaćih igračica
Zamet - Koka 29:22. Zamećanke su se revanširale gošćama za teški poraz u prvom djelu u Varaždinu kada su Kokice slavile s čak 12 pogodaka razlike
Nekada respektabilna momčad Međimurja pala je na niske grane, uzmemo li u obzir da većinu momčad čine kadeti onda  ono što prikazuju na parketu nikog ne čudi
Dalmatinka – Orijent Presoflex 22:16. Igračice trenera Ivana Jerkovića serijom 9:3 u 45. minuti utakmice stvorile su nedostižan kapital
 Po dva kvalitetna ljevaka na pozicijama desnog krila i desnog vanjskog u rukometu je doista teško pronaći, no čini se i lako  izgubiti
- Usprkos promašajima desetak minuta prije kraja bili smo u igri. Zatim smo ponovno upali u neku crnu rupu, a na kraju nas ni sreća nije pomazila, kaže trener Zameta