Zamet pobijedio Buzet, 10 golova Bojana Lončarića

Subota, 18. svibnja 2013. 21:06 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola Lige za poredak: Zamet - Buzet 33:28 (20:16)

Centar Zamet. Suci: Cepanec i Jeftić. Delegat: Sokol.

ZAMET: Vukić, Vučko 5, Hrvatin, Mrakovčić 2, Černeka 1, Uzelac 1, Lončarić 10 (1), Kružić 5, Slavić, Karaula, Montanarić 4, Sakić 2, Šunjić, Vučetić.

BUZET: Pobrić, Šverko 2, Prodan, Kisiček, Radnić 2, Gašpar 3 (1), Ljubotina 5, Vukelić 4 (3), Pobrić, Jović, Kozina 1, Gudić 2, Pavletić, Šćulac 1, Vrljan 3, Galiot 5.

Isključenja: Zamet 8, Buzet 4 minute.

Sedmerci: Zamet 2 (1), Buzet 5 (4).

Rukometaši Zamet pobijedili su Buzet u 4. kolu Lige za poredak. Gosti su u 1o. minuti golom Vukelića poveli 4:6 i to je bilo sve. Uslijedila je serija domaćina 5:0 koja je označila da za Buzećane neće biti povratka.

Riječani su kroz utakmicu održavali prednost, gosti su najbliže stigli na 22:24 u 43. minuti, ali Šakić i Černeka, a zatim Monatanari s tri uzastopna pogotka spriječili su preokret.