Premijer liga: Zamećani poraženi u Umagu, ispustili prednost od šest golova u 47. minuti

Nedjelja, 22. studenog 2020. 19:54 Napisao/la  SC
Renato Sulić postigao 8 pogodaka

Paket 24 Premijer liga rukometaša - 9. kolo

UMAG - ZAMET 29:28 (13:18)

Rukometaši Zameta izgubili su utakmicu u Umagu u završnici koja je apsolutno pripala domaćim rukometašima.

Zamećani su u 47. minuti imali prednost od čak šest pogodaka (26:22) da bi u sljedećih deset minuta Umag serijom 8:2 stigao do prvog izjednačenja (28:28) od 4. minute (2:2).

U prvom dijelu utakmice Zamet je vodio čak osam razlike (20./14:6), ništa na kraju nije pomoglo, ni najbolja utakmica Renata Sulića ove sezone (8 pogodaka).

Rukometaši Zameta u zadnjih petnaest minuta postignuli su samo 3 pogotka, od 53. minute jednostavno nisu više uspjeli zabiti pogodak, Kvastek je u 58. minuti Umagu donio pobjedu (29:28).