Novi poraz Zameta, Dubravi dramatična završnica

Subota, 27. veljače 2021. 20:28 Napisao/la  SC

Suci: Cindrić i Gonzurek (oba Osijek).

ZAMET:  Zena, Zarev 2, Mozetič 2, L. Ljevar 5, Šehić, Sorić, Tomljanović 6 (1), Starčević 4, Car 2, Mrakovičić 3, Devčić, Sulić 2, Perkov.

DUBRAVA: Ivanković 5, Bahtijarević, Mandić, Šalić, Turčić 6, Lisac 5 (4), Vučelić 5, Godec 2, Malbašić, Mihaljević 1, Marković, Šafranko 2, Obradović, Grahovac, Babić 2, Sofić.

Isključenja: Zamet 8, Dubrava 4 minute. Sedmerci: Zamet 1 (1), Dubrava 5 (4).

Rukometaši Zameta nastavljaju u ritmu toplo hladno, nakon pobjede nad Rudarom u kupu uslijedio je poraz od Dubrave na domaćem terenu u 16. kolu Paket 24 Premijer lige.

Završnica je bila kobna za Riječane, točno četiri minute prije kraja Tin Tomljanović je svojim šestim golom donio Riječanima prednost (26:25), već u idućem napadu Filip Turčić je poravnao omjer.

Na drugoj strani Tomljanovićev novi pokušaj nije bio uspješan, a Godec je iznudio isključenje Starčevića, nakon kojega je Filip Turčić minutu 1:14 minuta prije kraja doveo goste u vodstvo (26:27).

Valter Matošević pozvao je minutu odmora, kada su se Riječani vratili na parket Mozetič je izgubio loptu, a Turčić trećim uzastopnim pogotkom zaključio utakmicu.