Subota, 14. studenog 2015. 21:03 Napisao/la  SC

Susret 12. kola: Đakovo - Zamet 27:35 (14:15)

Suci: Robert Kober i Igor Sunajko. Nadzornik: Boris Čačić

ĐAKOVO: Tanasić, D. Bureš 2, M. Bureš 6, Klepo, Perković, Perić 1, Barberić, Lubar 4, Crnić 6 (3), Petrović, Bradarić, Škalić 2, Rotim 4, Tot, Ćurić 2, Kvesić

ZAMET: Đurica, Islamović, Hrvatin 7, Černeka 7 (4), Uzelac 1, Lončarić 6, Stipčić, Stojanović 2, Glavaš, Juričić, Golik 3, Jelušić 2, Slavić, Valković 3, Grozdek 1, Kovačević 3

Sedmerci: Đakovo 4 (3) Zamet 4 (4)

Isključenja: Đakovo 8 minuta Zamet 12 minuta

Rukometaši Zameta upisali su novu prvenstvenu pobjedu u Prvoj ligi. Izabranici Marina Miškovića na gostovanju u Đakovu slavili su rezultatom 27:35 i upisali osmi ovosezonski trijumf.

Na tom je putu Riječane predvodio trojac Hrvatin - Černeka - Lončarić. Prva dvojica zabila su po sedam, trećeimenovani je pored svog imena upisao šest golova.

Slavonci su se držali pored favoriziranog Zameta u prvom poluvremenu, na predahu je bilo samo plus jedan, na kraju se prednost gostiju i unatoč čak dvanaerst minuta s igračem manje popela na osam pogodaka.

U sljedećem kolu Zamećani će u svojoj dvorani dočekati Umag u novom regionalnom derbiju.