Premijer liga: Rukometaši Zameta pobijedili Dubrovnik boljom igrom u nastavku

Subota, 08. veljače 2020. 20:38 Napisao/la  SC
Marin Sorić
Marin Sorić

Premijer liga rukometaša - 14. kolo

ZAMET - DUBROVNIK 30:25

Rukometaši Zameta ostvarili su očekivanu pobjedu boljom igrom u drugom dijelu utakmice.

U prvom dijelu Dubrovnik je pretežito bio u vodstvu, da bi u drugom poluvremenu momčad Valtera Matoševića ritam i agresivnost podignuli na razinu više od momčadi zadnjeplasiranog kluba.

Prednost Zameta u drugom poluvremenu brzo je dosegnula brojku (20:15/40') koju gosti više nisu mogli anulirati do kraja utakmice.

Tony Zarev odigrao jednu od najboljih utakmice u dresu Zameta.

Ostali rezultati: Varaždin - Gorica 24:21, Umag - Poreč 31:31, Spačva Vinkovci - Dubrava 23:28, Bjelovar - Sesvete (nedjelja)

Poredak: Gorica 22, Dubrava 19, Poreč 15, Spačva Vinkovci 15, Zamet 14, Varaždin 13, Umag 13, Sesvete 11 (13), Bjelovar 9 (13), Dubrovnik 7