Premijer liga: Rukometaši Zameta pobijedili Bjelovar u neizvjesnoj završnici

Subota, 16. studenog 2019. 21:06 Napisao/la  SC
Veron Načinović (Zamet)

Paket 24 Premijer liga - 8. kolo

ZAMET - BJELOVAR 31:30 (17:16)

SRC Zamet. Suci: M. Gubica, B. Milošević

Rukometaši Zameta ostvarili su pobjedu protiv Bjelovara u neizvjesnoj završnici utakmice.

U drugom djelu utakmce igralo se doslovno "gol na gol", ni jedna momčad ni jednom nije stekla dva pogotka prednosti.

Jasno je bilo da će u završnici odlučivati nijanse.

U 56. minuti Jurišić je poravnao, gosti su izjednačili (28:28) na ulasku uoči zadnje tri minute.

Tomljanović je u 57. minuti iz sedmerca ponovo doveo Zamet u vodstvo (29:28), Jurišić je brzo opet izjednačio (29:29) udarcem izvana.

Na ulasku u zadnju minuti Starčević je udarce izvana postigao pogodak za 30:29, Smojver je gostima opet vratio aktivan rezultat (30:30) da bi pobjedu Zametu donio Tomljanović udarcem izvana.

Zamećani su pobjedom protiv Bjelovara nastavili niz domaćih pobjeda i zadržali mogućnost priključka gornjem dijelu ljestvice.