PREMIJER LIGA

Zamet ostvario prvu pobjedu u gostima ove sezone

Subota, 15. veljače 2020. 21:38 Napisao/la  SC

Umag - Zamet 22:30. Serijom 6:0 gosti  na poluvremenu vodili 15:9, u nastavku prednost Zameta narasla do +10 u 43. minuti

Premijer liga rukometaša - 16. kolo

UMAG – ZAMET 22:30 (9:15)

UMAG: Lučin F., Buvinić 4 (2/2), Krupić 2, Gavran 1, Horozović, Bošnjak 2, Ružić 1, Majić 4, Stapar, Glavaš 3 (1/2), Milinković, Maros, Matijević, Čirjak, Sinčić 3 (1/1), Vujić 2 (0/1).

ZAMET: Zarev 6, Mozetič 1, Gregurević 1, Njegovan, Šehić, Sorić, Tomljanović 6 (6/6), Bogosavljev, Samardžić 4, Dizdar, Mrakovčić 2, Viskić, Koler, Starčević 3 (2/1), Martinović 3, Načinović 4.

Sedmerci: 4/6, 7/8

Isključenja: 8 minute (Sinčić 4, Glavaš 2, Vujić 2), 10 minute (Starčević 6, Koler 2, Načinović 2)

Rukometaši Zameta osvarili su prvu pobjedu u gostima ove sezone na impresivan način.

Uvjerljivo su Zamećani pobijedili u Umagu, rezultat 30:22 dovoljno govori sam za sebe.

Do 21. minute igralo se gol na gol, ni jedna se momčad nije uspjela odvojiti.

Tada je Zamet uspio ostvariti rijetko viđeni niz, Umažani do odmora nisu uspijeli zabiti ni jedan pogodak, serijom 6:0 gosti su na poluvremenu vodili 15:9.

Da se ništa slučajno nije dogodilo pokazala je momčad Zameta u nastavku, prednost Zameta stalno je rasla, u 43. minuti Zamećano su stekli +10 (23:13).

Do kraja utakmice Zamećani su rutinski sačuvali prednost.

Veliki obol pobjedi dao je vratar Marin Sorić koji je ostvario 15 obrana iz 32 pokušaja.

Ostali rezultati: Gorica - Dubrovnik 39:26, Dubrava - Varaždin 21:18, Poreč - Bjelovar 32:27, nedjelja: Sesvete - Spačva Vinkovci

Poredak: Gorica 24, Dubrava 21, Poreč 17, Zamet 16, Spačva Vinkovci 15, Varaždin 13, Umag 13, Sesvete 11, Bjelovar 11, Dubrovnik 7