Zamet slomio Ivanić u zadnjih osam minuta

Subota, 15. studenog 2014. 19:53 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Ivanić - Zamet 27:33 (16:15)

Dvorana Žeravinec. Suci: Gubica i Milošević (oba Osijek).

IVANIĆ: Janeš (11+1), Kljak 2, Vidaković 1, Kilih, Križanić, Vlahek 3, Bobić 1, Markić 2, Vučelić 5 (1), Janković, Zrakić 3, Presečan (1+1), Štefanović, Kolak 4, Veraja 6 (4).

ZAMET: Đurica (7), Vučko 4, Samardžić, Mrakovčić 8 (3), Černeka 7, Lončarić 2, Juričić, Kovačević, Golik 2, Jelušić, Slavić (1), Valković 2, Jotić 6 (2), Majić, M. Mrakovčić, Briški 2.

Sedmerci: Ivanić 5 (5), Zamet 7 (5).

Isključenja: Ivanić 10, Zamet 8 minuta.

Rukometaši Zameta upisali su vrijednu, četvrtu prvenstvenu pobjedu na gostovanju u Ivaniću. Riječki rukometaši utakmicu su prelomili u posljednjih osam minuta. Naime, u 52. minuti na semaforu je svijetlilo 27:27, a zatim je uslijedila serija gostiju 6:0 kojom su zaključili utakmicu sačuvavši svoju mrežu netaknutom osam minuta!

Utakmica je bila rezultatski neizvjesna kroz cijeli susret, domaćin se u završnici prvog poluvremena odvojio na plus tri (16:13), ali Zamećani su dvama golovima Vučka u 30. minuti na odmor otišli sa samo golom zaostatka (16:15). Do same završnice najveću prednost koju je jedna momčad imala u drugom dijelu bila je ona Zametova iz 47. minute (25:27).