1. liga rukometašica: Murvica doživjela domaći poraz, trener Prskalo nije bio nezadovoljan

Nedjelja, 18. studenog 2018. 08:59 Napisao/la  T. L.

Prva liga rukometašica - 9. kolo

MURVICA - BJELOVAR 25:29 (13:16)

Gradska sportska dvorana. Gledatelja 300.

Suci: Hunjadi i Zečević (Zagreb).

MURVICA: Antić, Ljubanović, Skorić 5, Jerčinović 4, Kalčić 5, Filipović 1, M. Lekaj 2, Paurević 4, Mandekić, D. Lekaj 3, Debelić 1, Pešut, Talan, Car, Matijašić, Krešić. Trener: Mladen Prskalo.

BJELOVAR: Nikšić, Smilčić 3, Pavlović 1, Guskić, Borković 6, A. Horvat, M. Horvat, Tvorić, Dragišić 3, Jug, Gavrić, Čagalj 2, Pokopac, Gašparović 1, Mioč 5, Mamić 8. Trener: Hrvoje Cikoja.

Isključenja: Murvica 6 minuta (Debelić 2+2, Filipović), Bjelovar 8 minuta (Gašparović 2+2, Gavrić, Smilčić).

Sedmerci: Murvica 4 (3), Bjelovar 0.

Pravi prvoligaški ogled mogli su ispratiti gledatelji u crikveničkoj dvorani.

Susret je otišao na stranu gošći, koje su i na iskustvo odvele utakmicu u svoju korist.

Utakmicu su Bjelovarčanke slomile pri rezultatu 11-11 kada su serijom 0-3 stvorile prednost koju su povećavale kako je susret išao kraju.

Do tada bila su čak osam izjednačenja.

Najveća prednost na susretu bila je +8 (13-21).

Trener Prskalo nije bio nezadovoljan nakon utakmice.

Prije nešto manje od 10 mjeseci, točnije 28. siječnja ove godine, iste ekipe na istom mjestu susrele su se u osmini finala Hrvatskog kupa, a gošće su tom ogledu pomele Murvicu s +21 (10-31).