U-21: Josip Radošević postigao dva, Filip Dangubić jedan pogodak u porazu od Rusije

Ponedjeljak, 12. listopada 2015. 23:28 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Hrvatska - Rusija 3:4. Pašalić nije iskoristio kazneni udarac

Filip Dangubić jednim i Josip Radošević dvama pogocima ublažili su poraz (3:4) U-21 hrvatske reprezentacije u pripremnoj utakmici protiv Rusije. Utakmica odigrana u Zaprešiću do 58. minute slutila je rezultatski debakl budući da je na semaforu svjetlilo 4:0 za Rusiju.

Sudac Matoc dosudio je čak četiri kaznena udarca od kojih jednoga nije realizirao Mario Pašalić u 10. minuti.

Od 72. minute Rusija je igrala s igračem manje, crveni karton zaradio je Kirisov.

Hrvatska u sklopu kvalifikacija za EP u Poljskoj igra protiv San Marina na Šubićevcu (11. studenog) i protiv Španjolske (17. studenog) na Rujevici.

HRVATSKA: Posavec, Mikanović, Milić, Kolinger, Ćaleta-Car, Radošević, Pašalić, Tudor, Rog, Balić, Marić. Još su igrali: Brkić, Ćorić, Capan, Ikić, Brlek, Matić, Dangubić, Alghoul, Lulić

Pripremna utakmica: Hrvatska - Rusija 3:4 (Radošević 64-11m, 79-11m, Dangubić 90/Šejdajev 12, 28- 11m, 53, Gasilin 58)