U-19 Hrvatska pobijedila Maltu, Niko Gajzler odlučio pobjednika u 90. minuti

Nedjelja, 25. rujna 2022. 16:14 Napisao/la  SC
Niko Gajzler (Rijeka)

HNS je objavio sljedeću vijest:

Mlada hrvatska U-19 reprezentacija svladala je Maltu (2:1) u posljednjem nastupu na Slovenia Nations cupu 2022.

Izabranici Josipa Šimunića slavili su pobjedu zahvaljujući pogotku Nike Gajzlera u 90. minuti.

Prethodno je Hrvatsku u prvoj minuti u vodstvo doveo Marko Brkljača, a rezultat izjednačio Alfie Bridgman u 70. minuti.

Za Hrvatsku su igrali: Mišević, Blažanović (46’ Rukavina), Živković, Brkljača (67’ Zvonarek), Hrgović (46’ Travaglia), Capan (67’ Lukanić), Damjanić (67’ Tikvić), Bukvić (67’ Bodetić), Šimić (46’ Šotiček), Bujić (75’ Gubijan), Klanac (46’ Gajzler).