Švicarsko prvenstvo: Pušić startao, Čulina ušao s klupe u trećem uzastopnom porazu Lugana

Nedjelja, 13. rujna 2015. 17:41 Napisao/la  SC

Rezultati 8. kola: Sion - Lugano 3:0, Basel - St. Gallen 2:1, Young Boys - Vaduz 4:0, Luzern - Grasshoppers 3:3, Zurich . Thun 3:3

U osmom kolu švicarskog nogometnog prvenstva momčad Lugana upisala je treći uzastopni, a šesti poraz ukupno ove sezone. Ostali su tako izabranici Zdeneka Zemana na posljednjem mjestu ljestvice sa šest dosad osvojenih bodova. U utakmici su nastupila dva igrača Rijeke koja se u Luganu nalaze na posudbi. Domagoj Pušić igrao je do 75. minute a Antonini Čulina u igru je ušao u drugom poluvremenu. Niko Datković nije mogao nastupiti zbog ozljede.

U sljedećem kolu Lugano će kod kuće dočekati osmoplasirani Zurich.