ŠVICARSKO PRVENSTVO

Antonini Čulina strijelac u porazu Lugana od Thuna

Nedjelja, 25. listopada 2015. 15:39 Napisao/la  SC

Utakmice 13. kola: Thun - Lugano 2:1, Sion - Grasshoppers 3:2

Lugano je poražen u susretu 13. kola švicarske Super lige u gostima kod Thuna 2:1.

Gosti su poveli preko Antoninia Čuline već u 8. minuti kojemu je asistirao Piccinocchi. U 20. minuti Thun je izjednačio. Strijelac je bio Wieser na dodavanje Zaratea. Na poluvremenu je u svlačionici ostao lakše ozlijeđeni Niko Datković, a zamijenio ga je Đurić.

U 71. minuti Munsy pogađa za vodstvo domaćih od 2:1, a sedam minuta kasnije u igru Lugana ulazi i Jozinović kao zamjena za Markaja. Pušić je poraz svoje momčadi odgledao sa klupe.

S novim porazom Lugano se smjestio na pretposljednje mjesto ljestvice sa samo 11 bodova, dva boda više od posljednjeg Zuricha.

U drugom susretu Sion je sa 3:2 pobijedio Grasshoppers, a gosti su susret završili sa čak dva igrača manje.

Utakmice 13. kola: Thun - Lugano 2:1 (Wieser 20, Munsy 71/ Čulina 8), Sion - Grasshoppers 3:2 (Assifuah 39, Ziegler 64, Karlen 89/ Caio 22, Dabbur 25)