Subota, 17. kolovoza 2013. 22:47
Rijeka

Sudar moćnih momčadi bez pobjednika

Utakmica 6. kola: Rijeka - Split 1:1. Prilika kakvu je Benko propustio u 36. minuti događa se jednom u ovakvim utakmicama
Utakmica 2. kola: Stuttgart - Leverkusen 0:1. U 42. minuti Boenisch je oštro ubacio slijeva, a Schwaab u ravni prve vratnice skrenuo loptu u svoju mrežu
Stadion na Kantridi (21): Rijeka - Split. Imamo veliku obvezu prema ljudima koji dolaze na tribine. Ne dolaze zbog Dinama ili Hajduka, dolaze zbog Rijeke, kaže Kek
Ne mogu reći da je atmosfera bajna, ali nije ni tako grozna s obzirom na rezultat, kaže Križanac
Stadion Kantrida, subota (21): Rijeka - Split. Rijeka je vrlo kvalitetna ekipa, ali ima ona svojih mana i sigurno se može nadigrati i pobijediti, kaže trener Splita Stanko Mršić
Priča o HNK-u Rijeka podrazumijeva priču o gradu u kojemu će 22. kolovoza gostovati Stuttgart. Zbog toga se tročlana ekipa u petak popela na Trsatsku gradinu
Ako za dva tjedna operacija ipak bude potrebna, to neće biti pogreška naše medicinske službe, kaže Bobic
Prodaja prvog dana najavljuje spektakl na tribinama i na terenu.