Rijeka nakon Splita ponovo igra protiv momčadi koja će se dodatno mobilizirati nakon serije poraza. Trener Splita Stanko Mršić ostao je na klupi Splita nakon utakmice na Kantridi. Kakva sudbina čeka Bruna Labbadiju?
Na početku sezone Rijeka je produljila ugovor s Pilčićem koji je trebao postati jedna od alternativa u napadu
Suci su pošteno odradili svoj posao, a publika se na mene okomila bez razloga, ništa nisam uradio, rekao je Stanko Mršić
Subota, 17. kolovoza 2013. 22:47
Rijeka

Sudar moćnih momčadi bez pobjednika

Utakmica 6. kola: Rijeka - Split 1:1. Prilika kakvu je Benko propustio u 36. minuti događa se jednom u ovakvim utakmicama
Utakmica 2. kola: Stuttgart - Leverkusen 0:1. U 42. minuti Boenisch je oštro ubacio slijeva, a Schwaab u ravni prve vratnice skrenuo loptu u svoju mrežu
Stadion na Kantridi (21): Rijeka - Split. Imamo veliku obvezu prema ljudima koji dolaze na tribine. Ne dolaze zbog Dinama ili Hajduka, dolaze zbog Rijeke, kaže Kek
Ne mogu reći da je atmosfera bajna, ali nije ni tako grozna s obzirom na rezultat, kaže Križanac
Stadion Kantrida, subota (21): Rijeka - Split. Rijeka je vrlo kvalitetna ekipa, ali ima ona svojih mana i sigurno se može nadigrati i pobijediti, kaže trener Splita Stanko Mršić