Sezona je dugačka, puno se utakmica mora odigrati, ali ako želimo nešto ozbiljno učiniti, jednu utakmicu moramo dobiti u Maksimiru, govori Sharbini
U idućem kolu Dinamo u Maksimiru igra protiv Rijeke
- Prvo poluvrijeme protiv Osijeka smo igrali dobro, drugo smo malo pali. Ne znam što je uzrok tome, može biti umor, treba reći da je i teren "propao" drugo poluvrijeme, kaže branič Rijeke
Niti smijem, niti želim komentirati suđenje. O tome će svoje reći mjerodavni. Ni na koji način ne želim umanjiti zasluženost riječke pobjede, izbjegao je Rukavina
Kada smo ujutro vidjeli kakvo je vrijeme, znali smo kakav će biti teren i uvjeti. Treba priznati da smo kvalitetnija ekipa u ovom trenutku i da je bilo jasno da će ovakvi uvjeti više odgovarati Osijeku, kaže Jugović
Ponedjeljak, 01. prosinca 2014. 19:52
Rijeka

Rijeka pobijedila u zadnjoj utakmici na Kantridi

Utakmica 17. kola: Rijeka - Osijek 2:1. Samardžić i Moises strijelci za domaćina
Ponedjeljak, 01. prosinca 2014. 14:51
Rijeka

Kreilach dvama pogocima osigurao pobjedu

Mijatovićev Ingolstadt pobijedio je u 15. kolu Bochum rezultatom 3:0
Rebić u Fiorentini nije dobio pravu minutažu, odigrao je za "ljubičaste" iz Firence 4 prvenstvene utakmice, jednom se upisao u listu strijelaca. Stoga je ljetos otišao na posudbu u Leipzig, gdje se također nije naigrao