SERIE B

Spezia remizirala u utakmici protiv Avellina

Subota, 24. listopada 2015. 17:38 Napisao/la  SC

Susret 9. kola: Spezia - Avellino 0:0. Miloš,  Brezovec i Kvržić igrali

Nogometaši Spezie u okviru devetoga kola drugog razreda talijanskog nogometa odigrali su neodlučeno (1:1) s pretposljednjom momčadi lige, Avellinom. Gosti su na poluvrijeme otišli s vodstvom, za njih je u 41. minuti pogodio veznjak Jidayi. Spezia je na ulasku u samu završnicu igre izjednačila preko Nenea koji je u igru bio ušao umjesto Zorana Kvržića u 58. minuti.

Cijelu utakmicu odigrali su Mato Miloš, Josip Brezovec i Mario Šitum, a Simon Sluga, Josip Mišić i Dario Čanađija bili su na klupi za rezervne igrače. Spezia će već u utorak u sljedećem kolu morati u goste kod šesnaestoplasirane Modene.