Serie B: Spezia odigrala neodlučeno protiv Modene, Brezovec zamijenio Kvržića

Utorak, 27. listopada 2015. 23:38 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Modena - Spezia 1:1

Momčad Spezije osvojila je bod na gostovanju protiv Modene. Povela je momčad Nenada Bjelice pogotkom Catellanija iz kaznenog udarca u 45. minuti, izjednačio je u 47. minuti Belingheri.

U početnoj postavi Spezije bili su Šitum, Miloš, Matić i Kvržić, kojega je u 54. minuti zamijenio Brezovec.

Ćanađija i Sluga bili su na klupi.

Utakmice 10. kola: Avellino - Ascoli 3:0, Cesena - Como 3:1, Crotone - Brescia 1:1, Entella - Livorno 0:0, Lanciano - Salernitana 2:2, Latina - Ternana 1:2, Modena - Spezia 1:1, Perugia - Cagliari 0:0, Pro Vercelli - Bari 0:1, Trapani - Vicenza 1:2