Serie B: Spezia doživjela težak poraz, Cesena pobjedom zauzela treće mjesto

Ponedjeljak, 19. listopada 2015. 22:34 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola: Cesena - Spezia 5:1

Nogometaši Spezije doživjeli su težak poraz, u derbiju 8. kola Cesena je pobijedila rezultatom 5:1 i preskočila Speziju na trećem mjestu.

Momčad Nenada Bjelice povela je pogotkom Postige već u 9. minuti, rezultat je preokrenuo dvama pogocima Garritano (45+1, 50).

U 60. minuti Spezia je ostala bez isključenog Postige, Sensi je u 61. minuti povećao vodstvo iz kaznenog udarca i priči je bio kraj.

Do kraja utakmice pogotke za domaćina su postignuli su Đurić (74-11m) i Kone (86).

U početnoj postavi Spezije igrali su Miloš, Brezovec, Šitum, Kvržić i Mišić. Kvržić je zamijenjen u 69., Mišić u 62. minuti.

Na klupi su sjedili Ćanađija i Sluga.

Spezia u 9. kolu igra protiv Avellina.

Utakmice 8. kola: Cesena - Spezia 5:1, Latina - Perugia 2:1, Crotone - Livorno 3:0, Entella - Salernitana 1:0, Lanciano - Como 1:0, Modena - Ascoli 2:1, Novara - Cagliari 1:0, Pro Vercelli - Vicenza 2:1, Ternana - Bari 3:0, Trapani - Pescara 0:3, Avellino - Brescia 3:3