SERIE B

Spezia u završnici primila tri gola u 12 minuta

Subota, 29. studenog 2014. 16:57 Napisao/la  SC

Utakmica 16. kola: Trapani - Spezia 3:2. Josip Brezovec strijelac

Nogometaši Spezije poraženi su od Trapanija 2:3 u utakmici 15. kola Serie B. Izabranici Nenada Bjelice tako su izgubili važne bodove u borbi za vrh ljestvice iako su do 84. minute imali vodstvo.

Naime, gosti su poveli pogotkom Castellanija u 68. minuti. Spezia je tri boda imala u džepu do 84. minute kada je prvo Barilla izjednačio, a tri minute kasnije Nadarević donio prednost domaćinu.

Brezovec je vratio stvari na početak, ali domaćin je u šestoj minuti sudačke nadoknade izborio penal kojega je realizirao Terlizzi.

Što se tiče hrvatske kolonije, Miloš, Brezovec i Šitum bili su u početnoj postavi, Čulina je ušao u finišu utakmice, Datković i Ćanađija sjedili su na klupi.

TRAPANI: Gomis, Daì, Pagliarulo, Terlizzi, Rizzato; Basso (od 89' Caldara), Feola (od 46' Barillà), Ciaramitaro, Nadarević, Falco (od 39' Citro), Abate.

SPEZIA: Chichizola, Valentini (od 87' Čulina), Ceccarelli, Piccolo, Miloš, Schiattarella, Juande, Brezovec, Migliore, Catellani (od 77' Giannetti), Šitum (54' Cisotti).

Utakmica 16. kola: Trapani - Spezia 3:2 (Barilla 84', Nadarević 87', Terlizzi  90+6-11m/Catellani 68'-11m, Brezovec 90').

Poredak: Carpi 30, Frosinone 29, Livorno 25, Spezia 25, Trapani 25...