Pripremna utakmica: Momčad Rijeke do odmora napunila mrežu Halubjana na Rujevici

Utorak, 14. travnja 2015. 20:09 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Rijeka - Halubjan 7:1. Halubjan nije mogao parirati momčadi Rijeke sastavljenoj od igrača koji manje igraju i mladih igrača. Ivan Močinić pričuva u pričuvnoj momčadi

Momčad Rijeke sastavljenja od igrača koji manje igraju u zadnjem razdoblju i mladih igrača iz druge momčadi, pobijedila je na Rujevici u pripremnoj utakmici momčad Halubjana rezultatom 7:1.

Vedran Jugović, koji zbog kartona nije igrao protiv Zagreba, dvama pogocima na početku utakmice odredio je tijek susreta u kojemu momčad Andreja Živkovića nije pokazala karakteristike jesenskog prvaka Međužupanijske lige. U prvih dvadesetak minuta Rijeka je postignula četiri pogotka nakon čega se momčad s Viškova stabilizirala i koliko-toliko počela igrati kao odgovarajući sparing-partner.

Nakon vodstva 5:0 u prvom dijelu, u drugom poluvremenu priliku su dobili igrači Rijeke II i Ivan Močinić, koji je stjecajem okolnosti postao pričuva u pričuvnoj momčadi. Priliku je najbolje iskoristio 17-godišnji Miroslav Iličić, koji je u završnici postigao dva pogotka.

RIJEKA: Prskalo (46 Nwolokor), Rebernik (57 Kokorović), Samardžić (61 Batinić), Knežević, Bertoša (30 Collins), Cvijanović (41 Gerald), Bradarić (46 Močinić), Jugović (40 Ajayi), Fernandez (46 Mršić), Tomasov (46 Vidas), Ivančić (46 Iličić).

HALUBJAN: D. Bedenik, Samardžija, Šipura, Miletić,Pinjuh, Kinkela, Štimac, Omerović, Josipović, Šanjug, Mrvčić. Još su igrali: Božić, Štemberger, Gatara, L. Bedenik, Miočić, Begić

Pripremna utakmica: Rijeka - Halubjan 7:1 (Jugović 7, 8, 32, Tomasov 12, 18, Iličić 82, 86/Štemberger 78)