Primera: Betis doživio poraz od Malage pogotkom u 93. minuti, protivnik Rijeke u zoni ispadanja

Nedjelja, 03. studenog 2013. 23:00 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: Malaga – Betis 3:2

Nogometaši Betisa doživjeli su poraz od Malage u 93. minuti, kada je Samuel natrčao i loptu odbijenu od grede silovito zakucao u mrežu! Novi porazom Betis je ušao u zonu ispadanja, momčad Pepa Mela nakon 12 kola ima samo 9 bodova.

Betis je dvaput stizao vodstvo domaćina, a u 89. minuti igrači Betisa nisu iskoristili veliku šansu, kada je Molina zamalo zakasnio na ubačaj zdesna. Kazna je stigla četiri minute kasnije.

Betis u četvrtak igra protiv Vitorije Guimaraes, zatim igra protiv Barcelone, slijedi gradski derbi protiv Seville i utakmica protiv Lyona… Nimalo lak raspored!

MALAGA: Willy, Jesus Gamez, Sergio Sanchez, Weligton, Antunes, Tissone (85 Samuel), Fabrice (64 Anderson), Portillo, Darder, Eliseu, Santa Cruz (75 Juanmi)

BETIS: Andersen, Juanfran, Perquis (54 Caro), Jordi, Perez Nacho, Torres, Nono, Vadillo (80 Cedrick), Verdu, Juan Carlos (65 Steinhofer), Molina

Utakmica 12. kola: Malaga – Betis 3:2 (Santa Cruz 13, Eliseu 66, Samuel 90+3/Verdu 32, Figureas 67)