Primera: Betis doživio peti poraz u prvenstvu, Elche odnio bodove s Benita Villamarina

Nedjelja, 20. listopada 2013. 21:38 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola: Betis – Elche 1:2

Nogometaši Betisa poraženi su u 9. kolu na svom terenu od momčadi Elchea, koja je pitanje pobjednika riješila za nešto više od pola sata. Protivnik Rijeke u Europskoj ligi u 33. minuti gubio je 0:2.

Kada je Molina u 41. minuti smanjio na 1:2, činilo se da će u drugom dijelu Betis uspijeti preokrenuti rezultat protiv novaka u ligi. Međutim, momčad Pepa Mela očito ima problema sa završnicom. Elche je odnio sva tri boda, a Betis je sa samo 8 bodova zauzeo 15. mjesto i ušao u crvenu zonu na ljestvici. Peti poraz u prvenstvu znak je za uzbunu!

BETIS: Sara, Chica (46 Chuli), Paulao, Amaya, Nacho, Matilla (58 Verdu), Reyes, Juanfran, Sevilla (67 Cedrick), Juan Carlos, Molina

Utakmica 9. kola: Betis – Elche 1:2 (Molina 41/Moral 29, Fidel 33)