Marijan Čabraja potpisao za Rijeku, rođeni Puljanin stigao na Rujevicu iz škotskog Hiberniana

Srijeda, 14. lipnja 2023. 13:44 Napisao/la  HNK Rijeka

Čabraja počeo igrati za matični Jadran iz Poreča, prošao Školu nogometa Dinamo, nosio dresove Gorice,  Ferencvarosa i Olimpije

Marijan Čabraja
Marijan Čabraja Foto: HNK Rijeka

HNK Rijeka ovako je predstavio novog igrača:

Marijan Čabraja novi je igrač HNK Rijeka.

Čabraja igra na poziciji lijevog beka, a u Rijeku je stigao iz redova škotskog Hiberniana, potpisavši ugovor na dvije godine uz mogućnost produljenja na još godinu dana.

Čabraja je rođen u Puli, počeo je karijeru u redovima Jadrana iz Poreča, nakon čega je prošao Školu nogometa Dinamo.

Čabraja je zatim nosio dresove Gorice, Dinama, Ferencvarosa, te Olimpije.

Čabraja je ujedno prošao mlađe uzrasne kategorije reprezentacije Hrvatske.

– Igrao sam HNL tri godine i znam koliko je dobar i kvalitetan, posebno Rijeka koja se uvijek bori za vrh i Europu. Ovo je sigurno pravi put za mene, rekao je Marijan po dolasku na Rujevicu.

– Izboriti skupinu Konferencijske lige i u HNL-u nastaviti s rezultatima kao drugi dio prošle sezone i ne bi smjelo biti nikakvih problema, ustvrdio je Marijan Čabraja.


Tablice omogućuje Sofascore
Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.