FRANCUSKO PRVENSTVO

Lyon pobijedio uoči gostovanja na Kantridi

Subota, 02. studenog 2013. 22:07 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: Lyon – Guingamp 2:0. Strijelci Lacazette i Gomis

Nogometaši Lyona konačno nisu morali za strahovati rezultat jedne utakmice, uoči gostovanja na Kantridi pobijedili su Guingamp rezultatom 2:0. Pogotke su postignuli za jednu minutu, strijelci su bili Lacazette (12) i Gomis (13).

Utakmica je praktično bila rješena kada je u 54. minuti crveni karton dobio Diallo nakon grubog prekršaja na Gonalonsu, koji je morao izaći iz igre.

U 12. kolu  Lyon je ostvario tek četvrtu pobjedu i zauzeo mjesto u sredini ljestvice na 11. mjestu. Gomis je protiv Guingampa postigao 3. pogodak u prvenstvu, drugi uzastopno što nije dobra vijest za Rijeku ako najbolji napadač Lyona bude igrao u četvrtak. U Lyonu nije igrao.

LYON: Lopes (32 Gorgelin), Dabo, Bedimo, Biševac, Umtiti, Fofana, Gonalons (55 Ferri), Malbranque, Grenier (89 Briand), Lacazette, Gomis

GUINGAMP: Assembe, Pereira (46 Leveque), Sorbon, Lemaitre, Kerbrat, Atik (69 Langil), Beauvue (46 Diallo), Sankhare, Mathis, Mandanne, Yatabare

Utakmica 12. kola: Lyon – Guingamp (Lacazette 12, Gomis 13)