Konferencijska liga: Hibernian uvjerljivo pobijedio u utakmici s tri crvena kartona

Četvrtak, 22. srpnja 2021. 22:35 Napisao/la  SC
Newell dobio crveni karton

Hibernian je očekivano pobijedio Santa Colomu u prvoj utakmici 2. pretkola Konferencijske lige.

Škotska momčad stekla je veliku prednost (3:0) uoči uzvrata iako je četrdesetak minuta igrala s igračem manje nakon što je u 29. minute isključen Newell.

Prva dva pogotka postigao je Australac Boyle, prvoga iz kaznenog udarca u 14. minuti, drugoga u 47. minuti s igračem manje.

Gosti su ostali s devetoricom igrača za samo šest minuta, koliko je trebalo da pocrvene Bouharma (66) i Ramos (72).

Pobjedu protiv momčadi iz Andore s igračem više povećao je Nisbet u 81. minuti.

Hibernian u uzvratu mora potvrditi plasman u 3. pretkolu da bi igrao protiv Rijeke, koja u uzvratu mora potvrditi pobjedu na Malti.