Ištuk će dobro razmisliti nakon što je igrače na probi vidio protiv Karlovca

Subota, 14. siječnja 2012. 18:37 Napisao/la  D. Legin

Ovo je bila pripremna utakmica, te ne bih htio nikoga posebno izdvajati. Ljudi su oko terena bili zaduženi za praćenje određenih igrača i segmenata igre, pa ćemo više znati kad to stavimo na papir, kaže Ištuk

Momčad  Rijeke sastavljena od igrača na probi, mlađih igrača i nekoliko juniora pobijedila je (1:0)  odgovarajuću momčad Karlovca u pripremnoj utakmici. Jedini pogodak postigao je Bijelić (44).  Sunčani dan doveo je oko 150 gledatelja koji su mogli vidjeti jedan gol i ništa više od toga.
Za ekipu Rijeke (4-4-1-1) počeli su: Raspor, Grujević, Tadejević, Katanec, Jović, Mikić, Buljubašić, Brlenić, Bijelić, Načinović, Tomić. Još su igrali: Burazor, Polić, Klapan, Berković i Močinić.

Rijeka je bila za nijansu bolja kroz cijelu utakmicu, od svih igrača u bijelim dresovima najviše je pokazao Jović koji je na poluvremenu izašao iz igre.  Pogodak u 44. minuti, koji je postigao Bijelić, više je plod   neuigranosti obrane gostiju nego uigranosti napada domaćina.

Ivo Ištuk, trenera Rijeke, nakon utakmice koja je trebala pokazati mogućnosti novih i mladih igrača, rekao je sljedeće:
- Sad ćemo sjesti i dobro razmotriti situaciju. Ovo je bila pripremna utakmica, te ne bih htio nikoga posebno izdvajati. Ljudi su oko terena bili zaduženi za praćenje određenih igrača i segmenata igre, pa ćemo više znati kad to stavimo na papir.