Franko Andrijašević postigao pogodak u pobjedi protiv lidera, Ivan Tomečak igrao

Nedjelja, 28. siječnja 2018. 17:41 Napisao/la  SC
Franko Andrijašević

Franko Andrijašević bio je strijelac prvoga pogotka kojim je Gent u 24. kolu pobijedio lidera prvenstva.

Andrijašević je u 65. minuti glavom postigao pogodak kojim je Gent poveo protiv Cluba Bruggea.

Strijelac za konačnih 2:0 bio je Kalu u 78. minuti nakon što Gigot nije iskoristio udarac s bijele točke.

Andrijašević je igrao treću utakmicu zaredom za Gent prvi put otkada je došao iz Rijeke ljetos, postigao je drugi pogodak u sezoni.

Lovro Kalinić branio je za Gent.

Club Brugge doživio je trener poraz u sezoni, momčad Ivana Leke uvjerljivo vodi na ljestvici.

Ivan Tomečak igrao je za Club Brugge do 74. minute.

Poredak: Club Brugge 57, Charleroi 46, Anderlecht 44 (23), Gent 39...