EP Darko Velkovski ispao, Ukrajina pobijedila Sjevernu Makedoniju

Četvrtak, 17. lipnja 2021. 17:01 Napisao/la  SC
Yarmolenko doveo Ukrajinu u vodstvo

Sjeverna Makedonija ispala je iz daljnjega natjecanja nakon poraza (1:2) od Ukrajine.

Reprezentativac Rijeke Darko Velkovski igrao je do 85. minute, kada je izašao zajedno s kapetanom Dinama Arijanom Ademijem, Sjeverna Makedonija zadnjih desetak minuta potpuno se okrenula napadu, ali nije uspjela izjednačiti.

Prema prikazanom u drugom dijelu, ne bi bilo nezasluženo da su Makedonci ostali neporaženi.

Ukrajina je bila bolja u prvom dijelu, pogotke su opet postignuli strijelci iz prve utakmice protiv Nizozemske.

Alioski je ublažio poraz, strijelac je postao nakon mu je vratar Buschchan obranio kazneni udarac.

U 84. minuti Malinovsky nije uspio realizirati kazneni udarac, Dimitrievski je obranio njegov udarac.

Milan Ristovski nije ulazio u igru.

Skupina C, 2. kolo: Ukrajina - Sjeverna Makedonija 2:1 (Yarmolenko 29/Yaremchuk 34/Alioski 57)

Poredak: Austrija 3 (1), Nizozemska 3 (1), Ukrajina 3 (2), S. Makedonija 0 (2)