2. Bundesliga: Damir Kreilach i Adam Sušac strijelci u međusobnom susretu, Union slavio u Dresdenu

Petak, 09. kolovoza 2013. 20:29 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Dynamo Dresden – Union Berlin 1:3. Pogotkom Damira Kreilacha Union Berlin u 37. minuti utakmice poveo 3:0, Adam Sušac pogotkom u 72. minuti ublažio poraz

Union Berlin ostvario je uvjerljivu pobjedu protiv Dynama Dresdena, gosti su pobijedili rezultatom 3:1. Na Glucksgas Stadionu pred 29.500 gledatelja u listu strijelaca upisala su se dvojica bivših igrača Rijeke, Damir Kreilach i Adam Sušac.

U 37. minuti Kreilach je postigao treći pogodak za goste iz Berlina. Na kraju akcije Ozbeka i Kohlera, bivši kapetan Rijeke udarcem desnom nogom pogodio je mrežu domaćina za 0:3.

U drugom dijelu Dynamo se oporavio od šokantnog prvog dijela, preuzeo inicijativu i ublažio poraz pogotkom Adama Sušca u 73. minuti. Sušac je nogom naciljao mrežu na Poteovu asistenciju.

Kreilach i Sušac ovoga su ljeta počeli igrati drugu Bundesligu. Kreilach je iz Rijeke prešao u Union Berlin, dok je Sušac u Dynamo došao iz Pomorca gdje je igrao na posudbi.

DYNAMO DRESDEN: Kirsten, Gueye, Bregerie, Sušac, Schuppan, Losilla, Menz (52 Hartmann), Ouali (75 Dedić), Friel, Trojan (52 Schulz), Pote

UNION BERLIN: Haas, Pfertzel, Stuff, Schonheim, Parensen, Kreilach, Ozbek (74 Kohlmann), Kohler, Mattuschka (85 Terodde), Nemec, Brandy (80 Quiring)

Utakmica 3. kola: Dynamo Dresden – Union Berlin 1:3 (Sušac 73/Brandy 23, Mattuschka 25, Kreilach 37)