Nogometaši Opatije poraženi u pripremnoj utakmici protiv momčadi slovenskog prvaka

Četvrtak, 25. srpnja 2024. 13:33 Napisao/la  SC
Ivan Graf (Opatija)

Nogometaši Opatije doživjeli su poraz (0:3) u Celju u pripremnoj utakmici protiv momčadi slovenskog prvaka.

Celje je u srijedu odigralo prvu utakmicu 2. pretkola Lige prvaka protiv Slovana iz Bratislave (1:1), u četvrtak prijepodne druga momčad Celja igrala je protiv momčadi novog drugoligaša iz Opatije, koji također nije bila kompletan.

U srijedu je jedna momčad Opatije igrala protiv juniora Rijeke (2:1), dan kasnije trener Zoran Bogolin protiv Celja od prve minute priliku je dao Prskalu, Grafu, Mariću, Ušalju, Furijanu, Kožiću, Mulcu, B. Bogolinu, Kašikoviću i Žabecu, u nastavku su igrali Glavan, Baraba, Tadić, Macolić i Horvat.

Untoč porazu Bogolin je bio zadovoljan igrom, a čini se da su zadovoljni bili i domaćini.

Najavilo je Celje gostovanje u Opatiji prvom prilikom.