Regionalna liga: Primorjaši otvorili doigravanje u Ligi 6 važnom pobjedom protiv Budve

Subota, 09. veljače 2019. 21:25 Napisao/la  SC
Srđan Aksentijević (Primorje EB)
Srđan Aksentijević (Primorje EB) Foto: Danijel Kurti / Foto Kurti

A2 Regionalna liga - Liga 6

PRIMORJE EB - BUDVA 10:8 (3:1, 4:1, 2:3, 1:3)

Bazen Kantrida. Gledatelja: 200

Suci: Tiozzo (Hrvatska), Matijašević (Crna Gora). Delegat: Prvan (Hrvatska)

PRIMORJE EB: Čubranić, Čunko, Brubnjak 1, Putt, Peroš 1, Blažić, Tkač, Rakovac 1, Augusti, Vrlić 2, Paparić 2, Aksentijević 3, Milošević, Car

BUDVA: Zubac, Ranđić, S. Ćetković, Mitrović, Brguljan, Stojčić, Lobov, Vukmirović, Bogdanović, Danilović 4 (2), P. Ćetković 3 (1), Franeta 1, Vitorović, Dragović

Tri isključenja: Brubnjak (Primorje EB), Lobov (Budva)

Peterci: Primorje EB /, Budva 2 (1)

Igrač više: Primorje EB 3 (5), Budva 1 (4)

Vaterpolisti Primorja Erste bank Ligu 6 su otvorili važnom pobjedom nad Budvom.

Završilo je 10:8 u korist riječkih vaterpolista koji su nakon dvije četvrtine imali prednost od čak pet golova, 7:2 te je pitanje pobjednika praktički bilo riješeno.

Treću četvrtinu gosti su postigli tri pogotka, ali sa dva gola su Riječani održali stečenu prednost.

Iako je Budva pokušala u posljednjoj četvrtini sustići veliku prednost domaćih, Primorjaši se nisu dali osvojivši tako važne pobjede u borbi za povratak u A1 ligu.