Regionalna A2 liga: Vaterpolisti Primorja EB uvjerljivo pobijedili u Kotoru i ostvarili sedmu pobjedu

Subota, 09. studenog 2019. 19:31 Napisao/la  SC
Sven Augusti (Primorje EB)
Sven Augusti (Primorje EB) Foto: VK Primorje EB

Regionalna A2 liga - 9. kolo

CATTARO - PRIMORJE EB 10:16 (2:4, 4:3, 2:5, 2:4)

Bazen Nikša Bućin Kotor.

Suci: Arnaut i Matijašević (Crna Gora). Delegat: Rajević (Crna Gora)

CATTARO: Bjelica, Pržica 1, Uskoković 1, Marković 1, Mršić, Vujošević, Jašović, Vujović, Milaš 2 (1), Vuksanović, Dončić 5, Četković, Marinković, Božović

PRIMORJE EB: F. Čubranić, Čunko 1, N. Čubranić, Burburan 1, Petrić, Blažić, Tkač 3, Rakovac 1, Augusti 4, Vrlić 2, Babić, Paparić 4, Milošević, Car

Peterci: Cattaro 1 (1), Primorje EB 0 (1)

Igrač više: Cattaro 4 (9), Primorje EB 7 (11)

Vaterpolisti Primorja Erste bank pobijedili su u Kotoru domaću momčad Cattaro 10:16.

Primorjaši su nakon prve četvrtine vodili 4:2, a zatim su na početku druge golom Rakovca otišli na 2:5.

Domaći su sa tri uzastopna pogotka u četiri minute igre došli do izjednačenja 5:5 tri minute prije kraja prvog poluvremena.

Riječki vaterpolisti probudili su se golovima Augustija i Vrlića otišli na plus dva 5:7, ali ipak je poluvrijeme završilo sa samo golom zaostatka domaćih nakon pogotka Dončića 6:7.

Novo izjednačenje u 18. minuti domaćima je donio Marković realiziravši igrača više, ali to je bilo sve od Cattara.

Primorjaši su preuzeli konce igre posve u svoje ruke i do kraja treće četvrtine pobjegli na 8:12.

U posljednjoj dionici nastavili su sa svojom dobrom igrom te se domaćin više nije uspio približiti.

Poredak: Radnički 27, Solaris 27, Primorje EB 21, Vojvodina 18, POŠK 15...