A-2 Regionalna liga: Primorjaši poraženi u Kragujevcu, Radnički uvjerljivo slavio

Subota, 26. listopada 2019. 21:12 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Radnički - Primorje EB 14:9 (5:1, 1:4, 4:1, 4:3). Dva gola Rakovca i po jedan Čunka i Babića doveli su Primorjaše do 6:5, rezultat s kojim se otišlo na poluvrijeme.U 18. minuti izjednačenje 6:6 osigurao je Rakovac realiziravši peterac.

Dario Rakovac (Primorje EB)
Dario Rakovac (Primorje EB) Foto: Valentina Prokić

Regionalna A2 liga - 7. kolo

RADNIČKI - PRIMORJE EB 14:9 (5:1, 1:4, 4:1, 4:3)

SC Park. Suci: Prančić (Hrvatska), Putniković (Srbija)

Delegat: Njegovan (Srbija)

RADNIČKI: Dobožanov, Branković, Stanojević 1, Janković 3, Toholj, Frolow, Lobov, Guillaume 6, Panić, Radovnlija, Lukić 2, Tomašević, Todorovski, Pljevančić 2

PRIMORJE EB: F. Čubranić, Čunko 2, N. Čubranić 1, Burburan, Brubnjak, Blažić, Tkač 1, Rakovac 4 (1), Augusti, Vrlić, Babić 1, Paparić, Milošević, Car

Peterci: Radnički 0 (1), Primorje EB 1 (1)

Tri isključenja: Lobov (Radnički), Čunko, Babić (Primorje EB)

Igrač više: Radnički 6 (12), Primorje EB 3 (12)

Vaterpolisti Radničkog pobijedili su Primorje, iako su u pojedinim dijelovima utakmice Primorjaši bili al pari domaćima.

Vaterpolisti Radničkog već su u prvoj četvrtini napravili značajnu prednost, kada su nakon 8 minuta na semaforu imali čak 5:1.

Strijelac jedinog pogotka za Primorje EB bio je Čunko.

Možda su domaći mislili da je priči tu kraj, ali Primorjaši su ih vrlo brzo uvjerili u suprotno.

Nakon gola Guilleuma na otvaranju druge četvrtine za 6:1, gosti su ubacili u višu brzinu.

Dva gola Rakovca i po jedan Čunka i Babića doveli su Primorjaše do 6:5, rezultat s kojim se otišlo na poluvrijeme.

U 18. minuti izjednačenje 6:6 osigurao je Rakovac realiziravši peterac.

No, zatim uslijedilo je buđenje domaćina i četiri uzastopna pogotka za 10:6 uoči posljednje dionice utakmice.

U posljednjoj četvrtini gosti nisu više uspjeli uhvatiti domaće.

Četiri gola - Dobožanova, Guillaumea i dva Jankovića odveli su Radnički na visokih 13:7 tri minute prije kraja susreta.

Uslijedio je još pogodak Stanojevića te Nika Čubranića koji je realizirao grača više za 14:8, 27 sekundi prije kraja.

Utakmicu je zaključio Rakovac pogotkom za konačnih 14:9