A-2 REGIONALNA LIGA Primorjaši nastavili pozitivan niz uvjerljivom pobjedom protiv Zemuna

Nedjelja, 20. listopada 2019. 21:16 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Primorje EB - Zemun Bosal 19:7 (5:2, 4:3, 4:0, 6:2). Primorjaši su raspoloženi dočekali goste iz Zemuna i nisu im dozvolili da ih eventualno ugroze

Primorje EB nastavilo s pobjedama
Primorje EB nastavilo s pobjedama Foto: VK Primorje EB

Regionalna A2 liga - 6. kolo

PRIMORJE EB - ZEMUN BOSAL 19:7 (5:2, 4:3, 4:0, 6:2)

Bazen Kantrida. Gledatelja: 200

Suci: Stefanović (Srbija), Šketelj (Hrvatska). Delegat: Jambrović (Hrvatska)

PRIMORJE EB: Čubranić, Ćunko 2, Petrić, Burburan 1, Brubnjak 2, Blažić, Tkač 2 (1), Rakovac, Augusti 4 (1), Vrlić 2 (1), Babić, Paparić 3, Milošević, Car 3 (1)

ZEMUN BOSAL: Tanović, Milošević, Tušup, Vasiljević 1, Perković 1, Ljubenović, Jović, V. Vukazić 1, Jovanović 2, Maksimović, Timotić, M. Vukazić, Sretković, Japundžić 2

Igrač više: Primorje EB 5 (13), Zemun Bosal3 (13)

Peterci: Primorje EB 4 (4), Zemun Bosal /

Tri isključenja: Luka Perković (Zemun Bosal)

Vaterpolisti Primorja EB visokom su pobjedom svladali Zemun Bosal i nastavili pozitivan niz.

Lovro Paprić je nakon 19 sekundi doveo Primorje EB u vodstvo, a Japundžić je realizirao igrača više za izjednačenje u 4. minuti.

No, domaći vaterpolisti brzo su odmakli gostima. Prvo Ćunko, a zatim Vrlić i Tkač oba iz peterca za 4:1, dvije i pol minute prije isteka četvrtine.

Gosti su ipak uspjeli smanjiti na 4:2 zahvaljujući Jovanoviću i igraču više, a 5:2 postavio je Paparić.

Primorjaši su nastavili furiozno i u drugoj četvrtini te su već u 11. minuti imali 7:3, a iako su se gosti uspjeli približiti na 7:5 do poluvremena su Brubnjak i Augusti pogodili za 9:5 i miran odmor.

Gosti u trećoj dionici više nisu imali rješenja za raspoložene domaćine koji su im nametnuli svoju igru.

Augusti iz peterca, Vrlić koji je realizirao igrača više, Burburan koji je kontru pretvorio u pgodak te Car sekundu prije sirene doveli su Primorje na 13:5 uoči posljednje četvrtine.

Golijada se nastavila i u završnici susreta, domaći su zabili čak šest golova za konačnih 19:7.

Poredak: Radnički 18, Solaris 18, Primorje EB 15, Nais 12, POŠK 9, Vojvodina 9, Galeb MR 9, Zemun 9....