JADRANSKA LIGA

Primorje EB pobijedilo Mladost u Zagrebu

Srijeda, 10. listopada 2012. 22:38 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Mladost - Primorje EB 7:12 (2:3, 1:5, 1:2, 3:2). Riječani su upisali treću pobjedu zaredom

MLADOST - PRIMORJE EB 7:12

Utakmica 3. kola Jadranske lige vaterpolista: Mladost - Primorje EB 7:12 (2:3, 1:5, 1:2, 3:2). Bazen na Savi. Suci: Štampalija i Rebić.

MLADOST: Pavić, Radu 2, Milaković 1, I. Živković, Martinić 1, D. Živković 1, Gagulić, Milaković, Pavičić, Divković 1, Vukičević, Bukić 1, Pisk, Miloš.

PRIMORJE EB: Vićan, Obradović, Paškvalin, Krapić 3, De. Varga 1 , Sukno 2, Muslim, Jelača 1, Da. Varga 2, Barać, Šetka 2, Garcia 1, Car, Buljubašić.

Vaterpolisti Primorja EB upisali su i treću pobjedu u Jadranskoj ligi, ni zagrebačka Mladost nije uspjela ozbiljnije zaprijetiti riječkom sastavu. Prva četvrtina donijela je određenu dozu neizvjesnosti, no to je ujedno bilo sve jer Riječani su ubacili u višu brzinu i u posljednjih osam minuta ušli su sa šest pogodaka prednosti (4:10).

Utakmica u Zagrebu pokazala je da Mladost ove sezone ipak neće moći pratiti Jug i Primorje koji u ovom trenutku izrazito odskaču kvalitetom. Još jednu dobru utakmicu u redovima Primorja odigrao je Ivan Krapić koji je bio najbolji strijelac, postigavši kao i protiv Budve tri pogotka.