A-2 Regionalna liga: Primorjaši uvjerljivo pobijedili Zadar 1952 u posljednjem kolu prvog dijela prvenstva

Subota, 01. veljače 2020. 21:18 Napisao/la  SC
Sven Augusti (Primorje EB)
Sven Augusti (Primorje EB) Foto: VK Primorje EB

A2 Regionalna liga - 11. kolo

PRIMORJE EB - ZADAR 1952 16:10 (4:1, 4:2, 4:0, 4:7)

Bazen Kantrida.

Suci: Šketelj i Milenkvić (oba Hrvatska)

Delegat: Jambrović (Hrvatska)

PRIMORJE EB: Čubranić, Ćunko 1, Petrić, Burburan 1, Brubnjak 2, Blažić 1, Tkač, Rakovac 1 (1), Augusti 4 (1), Vrlić 3, Babić, Paparić 3, Milošević, Car

ZADAR 1952: Vukojević, Martinović 1, Eleršek, Jajčinović 2, Čačić, Jovančević 1, Magaš 2, Stanić 1, Zelić 2, Jurišić 1, Zdrilić, Vrbnjak

Peterci: Primorje EB 2 (2), Zadar 1952 /

Realizacija igrača više: Primorje EB 5 (10), Zadar 1952 3 (11)

Vaterpolisti Primorja Erste bank prvi su dio prvenstva zaključili uvjerljivom pobjedom u posljednjem 11. kolu nad Zadrom 1952.

Već nakon prve četvrtine bilo je jasno da Primorjaši ozbiljno misle na Kantridi te da neće gostima prepustiti ni malo prilike da ih ugroze.

Do poluvremena je razika bila takva da Zadrani nisu imali nikakvu šansu za bodove.

Primorjaši su na odmor otišli sa velikih 8:3, a nakon što u trećoj dionici gosti nisu niti jednom zatresli mrežu domaćina na semaforu je uoči posljednje četvrtine stajalo nedostižnih 12:3.

Malo su se opustili u posljednjoj četvrtini domaći vaterpolisti, gosti su zabili sedam pogodaka, uz četiri domaća, ali nedovoljno.

Riječki vaterpolisti drugi dio prvenstva nastavljaju u Ligi za prvaka gdje ih očekuju četiri domaće te jedna gostujuća utakmica, ona sa Solarisom u Šibeniku.