1. HVL: Primorjaši prvu pobjedu ove godine ostvarili teže nego što se očekivalo

Subota, 20. siječnja 2024. 21:22 Napisao/la  SC
Darko Brguljan

Hrvatsko vaterpolsko prvenstvo - 1.kolo

MEDVEŠČAK - PRIMORJE EB 13:17 (3:4, 6:3, 2:5, 2:5)

Bazen na Sveticama. Suci: Leo Kuzmanić, Slaven Sivčević

Vaterpolisti Primorja EB ostvarili su protiv Medveščaka prvu pobjedu ove godine, pobjedu u prvoj utakmici u nastavku prvenstva ostvarili su puno teže nego što se očekivalo.

Primorjaši su utakmicu počeli kao izraziti favoriti, što domaće vaterpoliste nije impresioniralo, brzo su stekli prednost koju održavali praktično do zadnje četvrtine.

Točnije, Primorje je Brubnjakovim pogotkom prvi put steklo vodstvo (12:11) sekundu prije završetka treće dionice.

U zadnjoj četvrtini Riječani nisu dozvolili domaćinu da pomisli na pozitivan rezultat.