EP: Plivač Kantride Antonio Đaković Švicarskoj donio i srebro na 200 slobodno u Rimu

Srijeda, 17. kolovoza 2022. 21:39 Napisao/la  BK
Antonio Đaković

Antonio Đaković, plivač PK Kantrida, osvojio je novo srebro za Švicarsku na Europskom prvenstvu u Rimu.

Nakon srebrne medalje na 200 metara slobodnim načinom, posljednjeg dana natjecanja u Rimu to je ponovio i na dvostruko dužoj dionici isplivavši pritom i novi rekord Švicarske (3:43,93).

U utrci je slavio Nijemac Lukas Maertens, koji je dionicu isplivao za 3:42,50 minuta, treće mjesto osvojio je njegov sunarodnjak Henning Muehlleitner (3:44,53).