FIUMANKA 2012.

Posada Casalija slavila ispred Velikog Viharnika

Subota, 09. lipnja 2012. 16:36 Napisao/la  SC

Rutu Rijeka - Omišalj - Rijeka posada Casalija odjedrila je za 3 sata, 46 minuta i 22 sekunde

Krstaš Casali s kormilarom Samom Žvanom pobjednik  je 13. Fiumanke. Petnaestak nautičkih milja dugu rutu Rijeka - Omišalj - Rijeka posada Casalija odjedrila je za 3 sata, 46 minuta i 22 sekunde.
Drugi je u cilj sa zaostatkom od 2 minute i 25 sekundi ušao Veliki Viharnik s kormilarom  Dušanom Puhom, dok je treći u vremenu 3 sata 49 minuta i 26 sekundi bio Shining Umago Maxi s kormilarom Željkom Perovićem.

Na regati je sudjelovalo 195 plovila s više od 1000 jedriličara.

Rezultati (racing):

MAXI, 150 VELIKI VIHARNIK, Dušan Puh RACING MAXI JK PIRAT 14:48:47 3:48:47, 199 SHINING UMAGO MAXI, Željko Perović RACING MAXI FIANDRA 1975 UMAG 14:49:26 3:49:26

GRUPA 0 177 DSK Christian Tominić RACING 0 JK MAXI Rijeka 15:07:46 4:07:46, 183 GAVRILOVIC, Miljenko Žanić RACING 0 JK BURIN Novi Vinodolski 15:24:14 4:24:14, 181 HIDRA Ponquaz Gosta, RACING 0 YCA DNF

GRUPA 1 188 CASALI, Samo Žvan RACING 1 ŠK TRIGLAV Triglav 14:46:22 3:46:22, 195 MEGAENERGIJA, Uorš Zvan RACING 1 14:54:00 3:54:00, 190 INA,  Berislav Vranić RACING 1 PESJA‐OMISALJ 15:11:05 4:11:05, 197 SV.VID, Miran Cofek RACING 1 JK FLUMEN Rijeka 15:14:07 4:14:07, 169 AQUA MARIS, Mate Poropat RACING 1 JK 3.MAJ Rijeka 15:39:21 4:39:21, 191 4QUATRA, Miroslav Kamacki RACING 1 JK, ZEMUN Zemun 15:50:31 4:50:31

GRUPA 2 176 FOLLOW US, Ivica Šćurić RACING 2 JK OPATIJA Opatija 15:02:31 4:02:31, 96 BOTUN, Neven Dveržak RACING 2 JK USKOK, ZADAR 15:22:46 4:22:46, 88 OMERO 2 Željko RACING 2 DNF

GRUPA 3 171 PAIKEA, Robert Žmikić RACING 3 JK BURIN Novi Vinodolski 15:09:33 4:09:33, 184 CUBALIBRE 2, Damir Višković RACING 3 ULJANIK PLOVIDBA ‐ PULA 15:11:51 4:11:51, 157 LUKS, Emil Kalčić RACING 3 JK ULJANIK PLOVIDBA Pula 15:11:59 4:11:59, 189 ONE 4 ALL, David Bartol RACING 3 JC POCODEBON 15:24:59 4:24:59, 155 DEE JAY, Miroslav Reljanović RACING 3 JK GALEB Kostrena 16:07:07 5:07:07, 180 CANARINO FURIOSO 2, Boris Radolović RACING 3 JK ULJANIK PLOVIDBA Pula, 16:49:20 5:49:20

GRUPA 4 170 CRO A SAIL, Anton Grego RACING 4 JK GALEB Kostrena 15:21:05 4:21:05, 182 DSK MELGES, Niki Keser RACING 4 JC OPATIJA 15:23:23 4:23:23, 185 SPIRT OF GERONIMO, Gianfranco Pignolini RACING 4 JK 3.MAJ Rijeka 15:27:29 4:27:29, 153 TEMPESTA, Nenad Škorić RACING 4 JK NEVERIN Cavle 16:03:24 5:03:24, 173 JAGLUN, Domagoj Otulić RACING 4 DNF

GRUPA 6 165 NESSIE, Siniša Jančić RACING 6 JK NEVERIN Cavle 15:49:08 4:49:08, 156 MALINSKA, Nikola Jurić RACING 6 MALINSKA 15:47:15 4:47:15, 178 ALFA AUTO, Darko Matoš RACING 6 Y

 

Fotogalerija: Nel Pavletić/Pixsell

loading...