U-17: Hrvatska na stadionu Kantrida poražena od Belgije, ništa od plasmana na EP

Četvrtak, 15. ožujka 2018. 18:58 Napisao/la  SC
Petar Krpan
Petar Krpan Foto: HNS

Hrvatska U-17 reprezentacija doživjela je poraz od Belgije u 3. kolu kvalifikacija u Skupini 2, na stadionu Kantrida izabranici Petra Krpana poraženi su rezultatom 1:2 i ostali bez plasmana na EP.

Hrvatska je prije toga dvaput odigrala neodlučeno (Cipar 1:1, Švedska 0:0) i nakon tri kola ostala na začelju ljestvice.

Belgija je na Kantridi povela udarcem Ramazanija izvan kaznenog prostora u 19. minuti, a na 2:0 povisio je Lissens iz blizine u 59. minuti.

Poraz je ublažio Vušković udarcem s 11 metara u 67. minuti.

U drugoj utakmici 3. kola odigranoj u Kostreni, Cipar i Švedska odigrali su bez golova.

HRVATSKA: Žiger, Vušković, Putnik, Čuić (od 62' Svržnjak), Brnić (od 52' Šarić), Fruk, Marin, Pejić, Jurišić (od 79' Kuprešak), Hrvoj, Krizmanić.