Svjetski kup: Snježana Pejčić osvojila treće mjesto u trostavu na natjecanju u Mariboru

Nedjelja, 22. lipnja 2014. 11:00 Napisao/la  SC

Riječka strijelkinja u finalu je pogodila 440.7 krugova i uzela broncu. Maša Berić bila je 15. u zračnoj pušci, Zlatka Hlebec 33. u zračnom pištolju

Snježana Pejčić osvojila je treće mjesto u trostavu (3X20) na natjecanju Svjetskog kupa Mariboru! Strijelkinja Lokomotive u finale je ušla pogodivši 581 krug, 195 u klečećem, 195 u ležećem i 191 u stojećem stavu.

Riječka strijelkinja u finalu je pogodila 440.7 krugova i uzela broncu, prvo mjesto zauzela je Njemica Eva Friedel. Odličan je to rezultat kada se uzme u obzir da su natjecanja Svjetskog kupa uz bok europskim i svjetskim prvenstvima.

U zračnoj pušci  Maša Berić (Lokomotiva) je s 414,2 kruga zauzela 15. mjesto, dok je Snježana Pejčić je pogodila 408,7 krugova što je bilo dovoljno za 69. mjesto

U gađanju zračnim pištoljem Zlatka Hlebec (DVD Opatija) bila je 33. sa 376 krugova.